Årets spillere
Årets seniorspillere (kommer snart.....)
Damer Herre
2020
2019
2018
2017
2016
Årets ungdomstalenter
Piger Drenge
2021 Ikke kåret (Corona) Ikke kåret (Corona)
2020 Maria Bendali (U15) Emil Fisker (U11)
2019 Cecilie Engel (U12) Villads Pøhl (U12)
2018 Alberte Ørholm Ikke uddelt
2017 Ikke uddelt Ikke uddelt
2016 Emma Breum Vikjær Andersen Emil Thomhav
2015 Anna Jacobsen Einar Nickelsen
2014 Emma Thomsen Emil Thomhav
2013 Ingeborg Serup Mads Sørensen
2012 Emma Breum Vikjær Andersen Casper Damm (U12)

Årets spiller og årets fightere U5/U6
Årets spiller Årets pigefighter Årets drengefighter
2021 Willum Dam Selina Ribas Rywarll Benjamin Fisker
2020 Magnus Olsen Sofie Gaard Alexander Meng
Årets spiller og årets fightere U7
Årets spiller Årets pigefighter Årets drengefighter
2021 Ditlev Furbo Mina Yaliniz Felix Juul Kofoed Led
2020 Max Helsengren Primdahl Anna Vinther Hansen Eigil Bek Nyboe

Årets spiller og årets fightere U8
Årets spiller Årets pigefighter Årets drengefighter
2021 Ida Eriksen Lilja Cecilie Hørbye Otto Elfing Karlsen
2020 Elias Siddique-Olsen Esther Gawenecki Moris Furbo

.

Årets spiller og årets fightere U9 Drenge

Årets spiller Årets fightere
2021 Nikolaj Dam William Wedell Pape
2020 Samuel Kortsch Luca Dinu
Alexander Lundebye Larsen

Årets spiller og årets fightere U9 Piger
Årets spiller Årets fightere
2021 Carla Højgaard Hele truppen
2020 Sonia  Lawaetz Isabella Lauritzen
Bella Wriedt Back

Årets spiller og årets fightere U10/U11 Drenge

Årets spiller Årets fightere
2021 Ditlev Knakkergaard Knub Christian Hærup Frederiksen
Albert Olsen
Arthur Strange
Mathias Blidvang
2020 Carl-Emil Hastrup Tobias Hornebo Larsen
Silas Pflug-Christensen
Elias Villum Jørgensen
Benjamin Kjærgaard Frandsen
2019 Emil Fisker
2018 Markus Kryger Engel
2017 Jakob Brunse
2016 Linus Petersen
2015 Nicolas Bergh
2014 Axel Hjorth Køgs Andersen
2013 Magnus Vermundsen
2012 Oliver Vennike
2011 Emil Thomhav
2010 Casper Damm
2009 -
2008 -
2007 Andreas Jenum
2006 RasmusJohannesen
2005 Mikkel Christiansen
2004 -
2003 -
2002 -
2001 -
2000 Jacob Madsen
1999 Jacob Olsen
1998 Morten Lundsteen
1997 Nicolai Elken
1996 Morten Randrup
1995 Danni Schou Jørgensen
1994 Martin Hansen
1993 Tor Hvas
1992 Christian  Frambo
1991 -
1990 -
1989 -
1988 Jon Andersen
1987 Mathias Berg
1986 Lars Gadegaard
1985 Kim Haggren
Årets spiller og årets fightere U10/U11 Piger

Årets spiller Årets fightere
2021 Alissa Siddique-Olsen Hele truppen
2020 Cecilie Fellenius Laursen Emma Juul Paustian
Anna Bettio
Molly Bernbom Larsen
2019 Caroline Nielsen

2018 Malou Axel
2017 Isabel Filtenborg Jørgensen
2016 Esther Due Ravnborg
2015 Maja Korsgaard
2014 Martha Nickelsen
2013 Mariam Ayub
2012 Ingeborg Seerup
2011 Emma Breum Vikjær Andersen
2010 Signe Hartmann Dregild
2009 Emma Wede Andersen
2008 Ida Maria Dahl
2007 Simone  Vennike
2006 Sarah  Byt
2005 Kia Obenhausen
2004 Nadia Dam Hansen
2003 Nadia Christensen
2002 Alberte Volner
2001 Rikke Jacobsen
2000 Ane E.  Jørgensen
1999 Line  Jørgensen
1998 Camilla Kure
1997 Emilie Lindblad
1996 Susan Holm
1995 Betina Frølund
1994 Maria Outzen
1993 Mia H. Fenger
1992 Carina Sommer Jensen
1991 Jennie Bullock
1990 Ditte Hjorth
1989 Rikke Becker
1988 Christina Andersen
1987 Signe Enoch Jørgensen
1986 Karina Beckett
1985 Vivi Hansen
Årets spiller og årets fightere U12/U13 Drenge

Årets spiller Årets fightere
2021 Markus Kryger Engel Jeppe Poulsen
Victor Stenbroen Stemman
Mads Rex Ketil Mortensen
Mads Sejer Fensløv
2020 Bertram Korsgaard Jeppe Kirkegaard Lauenblad
Buster Linnemann
Jonathan Meyer-Lassen
Jonas Khalil
2019 Villads Pøhl Mikkel Fuglsang
Kasper Pedersen
Lukas Sylvan
Aziz Daraghmeh
2018 Malthe Petersson
2017 Kean Alexander Piotrowski
2016 Kean Alexander Piotrowski
2015 Mathias Bak
2014 Gustav Nielsen
2013 Emil Thomhav
2012 Casper Damm
2011 Marcus Henriksen
2010 -
2009 Jens Preisler
2008 Casper  Alrik Madsen
2007 -
2006 -
2005 -
2004 Mats Siger Eiersø
2003 -
2002 -
2001 -
2000 Christian Petersen
1999 Nikolai Elken
1998 Morten Larsen
1997 Danni Schou Jørgensen
1996 Nicolas Larsen
1995 Jan Vilshammer
1994 Christian  Frambo
1993 -
1992 Simon Lensbøl
1991 -
1990 -
1989 Thomas Beck
1988 Max Miller
1987 Thomas Vilhelmsen
1986 Kjeld Bødker
1985 Kenneth Marcussen
Årets spiller og årets fightere U12/U13 Piger

Årets spiller Årets fightere
2021 Solveig Nickelsen Kaya Felfel Mortensen
Liva Danner
Yasmin Siddique-Olsen
Mathilde Struve Scagensstierne
2020 Freja Mosander Clara Vallentin
Alvilda Sørensen
Andrea Furbo
Freja Eiberg Glashoff
2019 Sofie Krohn-Dehli

2018 Esther Due Ravnborg
2017 Sophia Schmidt
2016 Alberte Ørholm
2015 Rosa Seiferheld
2014 Emma Breum Vikjær Andersen
2013 Anna Jakobsen
2012 Marica Winther
2011 Sofie Skotte Trampedach
2010 Louise  Hald
2009 Sofie Gerdes
2008 Emma Striib Nielsen
2007 Louise L. Grandhøj
2006 Alexandra Janholm Larsen
2005 Maiken Dufour
2004 Nathalie Tawernier
2003 Lisbeth  Mikkelsen
2002 Trine  Løber
2001 Patricia Blakid
2000 Lea Sørensen
1999 Emilie  Lindblad
1998 Cecilie Petersen
1997 Christina Larsen
1996 Tanja Koch
1995 Ilia Jensen
1994 Tina Eintzen
1993 Louise V. Christensen
1992 Katrine K. Vedelsby
1991 Pernille Sønderby Thomsen
1990 Trine Mortensen
1989 Rikke Larsen
1988 Helle Salby
1987 Henriette Sørensen
1986 Karina Bjerg
1985 Mette Gadegaard
Årets spiller og årets fightere U14/U15 Drenge

Årets spiller Årets fightere
2021 Bastian Erving Andersen Adam Khalil
Jonas Khalil
2020 Ingen U15-trup
Ingen U15-trup
2019 Ingen U14-trup Ingen U14-trup
2018 Mikkel Maiendahl Nielsen
2017 -
2016 Mathias Bak
2015 Emil Thomhav
2014 Magnus Nielsen
2013 Magnus Nielsen
2012 -
2011 Mikkel Christiansen
2010 Frederik Jensen
2009 Mads Olsen
2008 -
2007 -
2006 -
2005 Daniel Jensen
2004 -
2003 -
2002 Kevin Rasmussen
2001 Michael Södergren
2000 Kasper Jensen
1999 Alex Agerholm
1998 Daniel Larsen
1997 Troels Egholm
1996 John Skov Pedersen
Årets spiller og årets fightere U14/U15 Piger

Årets spiller Årets fightere
2021 Isabel Filtenborg Jørgensen Esther Due Ravnborg
Freja Frisbæk
2020 Maria Bendali Alberte Ørholm
2019 Casja Hornebo Larsen

2018 Olivia Skjoldager
2017 Mariam Ayub
2016 Mathilde Bøge Christiansen
2015 Anna  Jacobsen
2014 Mikala Barfoed Jensen
2013 Emilie Dam
2012 Emma Thomsen
2011 Signe Thøgersen
2010 Caroline Schrøder Christiansen
2009 Jasmin  Tebina
2008 Christina Rømer
2007 Rikke Rasmussen
2006 Maiken Dufour
2005 Michala Knudsen
2004 Sara McCarthy
2003 Julie Størner
2002 Camilla Tønnesen
2001 Pernille Petersen
2000 Mette Jacobsen
1999 Maria Louise Dam
1998 Nadia  Søs Larsen
1997 Maria Lausbak
1996 Pia  Stjernholm Christensen
1995 Stine Møller
1994 Katrine Vedelsby
1993 Rikke Becker
1992 Christina Andersen
1991 Trine Mortensen
1990 Ida Jørgensen
1989 Ane Bjerg
1988 Betina Rasmussen
1987 Camilla Christensen
1986 Kirsten Arild
1985 Rikke Corneliussen
Årets spiller og årets fightere U16/U17 Drenge

Årets spiller Årets fightere
2021 Ingen U17-trup Ingen U17-trup
2020 Ingen U17-trup
Ingen U17-trup
2019 Ingen U16-trup
Ingen U16-trup
2018 Thomas Brunse
2017 Martin Bøgelund Fuglsang
2016 Magnus Nielsen
2015 Frederik Kofoed
2014 -
2013 Mads Sørensen
2012 Nikolaj Agerlin
2011 Jim Lauesen
2010 Sebastian Møller Pedersen
2009 -
2008 -
2007 -
2006 -
2005 -
2004 Jonas Berlin
2003 -
2002 -
2001 -
2000 -
1999 Troels Egholm
1998 Jim Jensen
1997 -
1996 -
1995 -
1994 Morten Nimb
1993 Jonas Tolderlund
1992 -
1991 Thomas Jørgensen
1990 Claus Gybeck
1989 Morten Bjerre
1988 Morten Bjerre
1987 Michael Pedersen
1986 Allan Lentge
1985 Bo Christensen
Årets spiller og årets fightere U16/U17 Piger

Årets spiller Årets fightere
2021 Cecilie Olsen Maria Bendali
2020 Kirstine Glen Borgen Lindhardt
Ikke kåret
2019 Louise Engel

2018 Kirstine Glen Borgen Lindhardt
2017 -
2016 Emma Breum Vikjær Andersen
2015 Marica Reitz Winther
2014 -
2013 -
2012 Cecilie Eltong
2011 Helene Bendix Thygesen
2010 Hannah Due Jensen
2009 Rikke Rasmussen
2008 Lina Thorarinsson
2007 Nathalie Tavernier
2006 Henriette Grue
2005 -
2004 Kiki Bolette Andersen
2003 Katja  Melander
2002 Christina Lauridsen
2001 Maria Louise Dam
2000 Mia Fenger
1999 Maria Lausbak
1998 Louise Vestergaard
1997 Eva Lundsteen
1996 Katrine Kari Vedelsen
1995 Christina Nielsen
1994 Rikke Becker
1993 Trine Mortensen
1992 June Olsen
1991 Christina Jensen
1990 Pia Clasen
1989 Camilla Seerup Christensen
1988 Anja Schandorff
1987 Charlotte Christensen
1986 Charlotte Haugaard
1985 Marlene Larsen
Årets spiller og årets fightere U18/U19 Drenge

Årets spiller Årets fightere
2021 Martin Bøgelund Fuglsang Mathias Abel
2020 Ditlev Høst Gustav Nielsen
2019 Martin Bøgelund Fuglsang

2015 Patrick Loumann
1996 Martin Hansen
1995 Jonas Tolderlund
1993 Claus Gybeck
1992 Søren Christiansen
1991 Brian Larsen
1990 Ryan Olsen
1989 Claus Andreasen
1988 Claus Christiansen
1986 Lars Nielsen
1985 Allan Russell
Årets spiller og årets fightere U18/U19 Piger

Årets spiller Årets fightere
2021 Liv Dani Larsen Karoline Bertelsen
2020 Celina Lyons Liselotte Løber
2019 Kamille Nørgaard Olsen

2018 Mikala Hansen
2017 Marica Reitz Winther
2016 -
2015 Camilla Hansen
2014 Emma Thomsen
2013 Rikke Sørensen
2012 Helene Halberg
2011 Christina Rømer Reenmers
2010 -
2009 -
2008 Julie Vorborg
2007 -
2006 -
2005 Michell Berthelsen
2004 Christine Pelle
2003 Stine Jensen
2002 Betina Andersen
2001 Katrine Brucker
2000 Maria Pedersen
1999 Janne Ager
1998 -
1997 -
1996 -
1995 -
1994 -
1993 Marianne Thomsen
1992 Charlotte Bruus
1991 Anne Nielsen
1990 Camilla Serup
1989 Dorte Carstensen
1988 Linda Nielsen
1987 Tine Sørensen
1986 Marianne Arild
1985 Anne Rasmussen